Pakalpojumi

Transfēra pakalpojumi                       Šofera pakalpojumi                           Limuzīnu serviss         
          

 Mūsu uzņēmuma pamata nodarbošanās ir auto noma Rīgā un auto tirdzniecība.

Kā papildus pakalpojumus mēs nodrošinām dažādus pasākumus, kuri padarīs auto īri patīkamāku un pielāgotāku Jūsu vajadzībām.

  • Automašīnu dekorēšana un noformēšana dažādiem svinīgiem pasākumiem, piemēram, kāzām, dažādām tematiskajām ballītēm, dzimsānas dienām, bērēm utt. Varam palīdzēt arī adrukāt vai aplīmēt automašīnu ar nepieciešamajiem materiāliem pēc Jūsu individuāla pasūtījuma. Auto apdruka nav ātrs un vienkāršs process, tāpēc lūdzam savlaicīgi par to jautāt mūsu darbiniekiem.
  • Navigācijas ierīce automašīnai ir pieejama kā papildus pakalpojums, ja tā jau nav iebūvēta iekšā automašīnā, piemēram, daudzās luksus nomas automašīnās. Navigācijas ierīce ar jaunākajām kartēm palīdzēs Jums labāk orientēties Rīgā, tās apkaimē un pat visā Latvijā.
  • Šoferu pakalpojumi ir vēl viens mūsu piedāvātais pakalpojums, kuru nodrošinām kopā ar savām nomas automašīnām vai bez tām. Visi mūsu vadītāji lieliski pārzin pilsētu un labi orientējās arī ārpus tās. Kamēr mūsu vadītājs vedīs Jūs uz kādu no Jūsu mērķiem, izbaudiet mierpilnu braucienu, skatoties uz Rīgas ielām no pasažiera skata punkta.
  • Nomas auto apdrošināšana pasargā Jūs no dažādiem riskiem, kuri saistās ar negadījmiem uz ceļa, kuros esat iesaistīti Jūs, vadot kādu no mūsu automašīnām. Gadījumos, kad ceļa negadījumā esiet vainīgi tieši Jūs, šī apdrošināšana pasargās Jūs no jebkādiem materiāliem zaudējumiem.