Vieta un laiks Automašīnas izvēle Rezervācija


e-UP!


 

Jaunais VW e-Up! ir Riga Cars un Volkswagen atbilde nākotnes tehnoloģiju ieviešanai tagadnē.

Visiem mūsu klientiem tagad tiek piedāvāta iespēja izvēlēties tehnoloģiski pilnīgu, drošu un praktisku elektrisko transporta līdzekli, kas piedāvā visus tos komforta un kvalitātes standartus, kurus cilvēki sagaida no šāda auto.e-Up! pilnībā tiek darbināts ar elektrisko enerģiju, nodrošinot pārvietošanos neradot kaitīgās emisijas. Nobrauktais attālums var sasniegt 170 km ar vienu uzlādi. Tā ir pietiekama distance ikdienas lietojumam, ja ņem vērā, ka aptuveni 80% no visiem motorizēto transportlīdzekļu lietotājiem vidēji nobrauc līdz 50 km dienā.

e-Up! apgāž stereotipu, ka elektriskie transporta līdzekļi nespēj nodrošināt augstu veiktspēju. Tā maksimālā jauda ir 60kW (82 Zs) un tūlītējs 210 Nm griezes moments. e-Up! spēj sasniegt 130km/h maksimālo ātrumu un no 0 līdz 100 km/h ieskrienas 12.4 sekundēs. e-Up! piedāvā vēl citas priekšrocības un tā ekspluatācijas izmaksas ir būtiski zemākas kā automašīnām iekšdedzes dzinējiem.
 

e-Up! ir ļoti praktisks ikdienas lietošanā, tam ir četras durvis un bagātīgs aprīkojums. Standarta komplektācijā  iekļauta automātiskā klimata kontrole ar autonomo apsildi un ventilāciju, radionavigācijas sistēma,  priekšējo sēdekļu un vējstikla apsilde, kā arī LED dienas braukšanas gaismas.

e-Up! patērē 11.7 kWh elektroenerģijas uz 100 kilometriem,  kas to padara par vienu no visefektīvākajām  elektriskajām automašīnām un šis jaunpienācējs ir 
līderis energoefektivitātes jomā!

Projekts „Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā, SIA „Farta elektromobiļu ieviešana Rīgā”  Nr.KPFI-16/50 tiek finansēts Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) projekta programmas „Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā – atbalsts elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūra”ietvaros